Aktualności

Podpisanie umowy na wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” zadania: „Wzrost wykorzystania potencjału energetycznego w istniejącej małej elektrowni wodnej Mylof”.

Dnia 12 października 2023 r. przedstawiciele Zarządu MELBUD S.A. podpisali umowę Państwowym Gospodarstwem Wodnym Wody Polskie reprezentowanym przez Andrzeja Winiarskiego, dyrektora Regionalnego Zarządu gospodarki Wodnej w Gdańsku na wykonanie zadania pn.: „Wzrost wykorzystania potencjału energetycznego w istniejącej małej elektrowni wodnej Mylof”

Projekt zakłada zwiększenie efektywności produkcji energii wodnej wykorzystując uwarunkowania lokalizacji małej elektrowni wodnej Mylof, w miejscowości Klonia położonej na rzece Brda.

https://gdansk.wody.gov.pl/aktualnosci/1509-podpisanie-umowy-na-modernizacje-elektrowni-w-mylofie

Zobacz również:

Wszystkie aktualności znajdziesz na naszym profilu na Facebooku!

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi najnowszymi projektami, umowami i działaniami społecznymi, odwiedź nasz profil na Facebooku. Regularnie publikujemy tam aktualności i informacje związane z naszą firmą.

Dołącz do społeczności Melbud i bądź na pierwszym miejscu, gdy chodzi o najświeższe wiadomości z naszego świata budowlanego.