Aktualności

Piszą o NAS !!!

Cieszymy się, że nasze projekty i inicjatywy budzą zainteresowanie mediów. Zachęcamy do przeczytania artykułów, w których piszą o naszych osiągnięciach:

● Nowatorskie rozwiązanie !!!

Roboty budowlane pn.: Nawadnianie obszarów leśnych leśnictw Szczepanowo i Niedźwiedzi Kierz z wykorzystaniem wody z kopalni kruszywa w Wapiennie

Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
https://www.rynekinfrastruktury.pl/wiadomosci/biznes-i-przemysl/woda-z-kopalni-kujawy-zasili-lasy–88191.html?fbclid=IwAR0Y25roz_Rodv-3fcC3W4LJMowhLGGVr3vBMG0Yml02iJlZCw4PIOHG1yk

● Nakło nad Notecią – śluza nr 8 – remont zabytkowej śluzy Nakło Wschód z lotu ptaka

Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
https://www.facebook.com/100088266265245/videos/849902039855574

● Ochrona przeciwpowodziowa Sandomierza – zabezpieczenie przed wodami rzeki Wisły osiedla mieszkaniowego oraz doliny rzeki Koprzywianki, ochrona przed podtopieniami i zmniejszenie ryzyka występowania powodzi w miejscowościach Zajeziorze, Szewce i Sośniczany.

Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
https://samorzad.pap.pl/kategoria/aktualnosci/swietokrzyskie-system-ochrony-przeciwpowodziowej-sandomierza-jest-gotowy

https://www.wody.gov.pl/aktualnosci/3814-stop-powodzi-system-ochrony-przeciwpowodziowej-sandomierza-gotowy?fbclid=IwAR2sAQPtH2aAupAuAHqe9ec8xiw47UL-wxgUahRdniJ6ajiypTSgSMUwsG4

● Nawodnienie obszarów leśnych leśnictwa Szczepanowo – roboty budowlane polegające na budowie rurociągu tłocznego wraz z budową zbiorników wodnych małej retencji i rowu otwartego pełniącego role doprowadzalnika grawitacyjnego Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
https://palukiznin.pl/artykul/lesnictwa-szczepanowo/1174579?fbclid=IwAR127KJqdOFxVAhvMu9BssLu6PO-JQVs0gITfhJnhyfucKA3YhjBTSOsNBQ

● Renaturyzacja dna doliny Łupawy; koryta nizinnej i podgórskiej rzeki ze zbiorowiskami włosieniczników, starorzeczy oraz łęgów jesionowo-olszowych. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
https://gdansk.tvp.pl/71655195/renaturyzacja-doliny-rzeki-lupawa?fbclid=IwAR0Eg5fV6prB8VTvVJA7gqiMH9nhSOKhdTy1v01COJgTQ33BBSVvkcQglI8tml

● Budowa budynku mechanicznego oczyszczania ścieków wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą i zagospodarowaniem terenu w Białych Błotach. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
https://bialeblota.pl/aktualnosci/inwestycje-gminy/przepompownia-sciekow-p o- czesciowej-modernizacji.html

● Nawodnienie obszarów leśnych leśnictwa Szczepanowo – Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na stronie:
https://palukitv.pl/artykuly/inwestycje/5530-za-12-milionow-powstaje-evergla des-w- szczepankowie-woda-z-kopalni-nie-bedzie-plynela-tylko-do-baltyku-nadl esnictwo- odwraca-jej-bieg

● Rewitalizacja terenów nadbrzeży Wisły w Starym Fordonie, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w linkach poniżej:
https://www.youtube.com/watch?v=PHaqBU7085s https://expressbydgoski.pl/bydgoszcz-wraca-nad-wisle-nabrzeze-w-starym-fordonie-gotowe- oficjalne-otwarcie-10-grudnia/ar/c13-17108695

● „Modernizacja głównej przepompowni ścieków i obiektów mechanicznego oczyszczania ścieków w miejscowości Białe Błota”. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
https://bialeblota.pl/aktualnosci/umowa-na-modernizacje-gminnej-przepompowni-sciekow-podpisana.html

https://bialeblota.pl/aktualnosci/drugi-etap-modernizacji-glownej-przepompowni-sciekow-rozpoczety.html

Bądź na bieżąco i śledź nasze aktualności, aby dowiedzieć się więcej o naszych projektach i zaangażowaniu społecznym. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą Melbud!

Zobacz również:

Wszystkie aktualności znajdziesz na naszym profilu na Facebooku!

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi najnowszymi projektami, umowami i działaniami społecznymi, odwiedź nasz profil na Facebooku. Regularnie publikujemy tam aktualności i informacje związane z naszą firmą.

Dołącz do społeczności Melbud i bądź na pierwszym miejscu, gdy chodzi o najświeższe wiadomości z naszego świata budowlanego.