Aktualności

Podpisanie umowy na realizację zadania pn.: „Rewitalizacja dna doliny Łupawy; koryta nizinnej i podgórskiej rzeki ze zbiorowiskami włosienniczników, starorzeczy oraz łęgów jesionowo-olszowych” dla Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie oraz Słowiańskiego Parku Narodowego

Cieszymy się z możliwości przystąpienia do realizacji zadania rewitalizacji dna doliny Łupawy. Współpracując z Państwowym Gospodarstwem Wodnym Wody Polskie oraz Słowiańskim Parkiem Narodowym, przyczynimy się do przywrócenia naturalnego piękna tego obszaru. Obejmuje ono rewitalizację koryta nizinnej i podgórskiej rzeki oraz ochronę unikalnych ekosystemów. Będziemy na bieżąco informować o naszych działaniach i postępach w projekcie.

Zobacz również:

Wszystkie aktualności znajdziesz na naszym profilu na Facebooku!

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi najnowszymi projektami, umowami i działaniami społecznymi, odwiedź nasz profil na Facebooku. Regularnie publikujemy tam aktualności i informacje związane z naszą firmą.

Dołącz do społeczności Melbud i bądź na pierwszym miejscu, gdy chodzi o najświeższe wiadomości z naszego świata budowlanego.