stanowisko: KIEROWCA KAT. CE

KIEROWCA KAT. CE

Opis stanowiska pracy:
● Kierowanie pojazdem kat. CE.
● Przewóz materiałów i sprzętu.
● Praca na budowach prowadzonych przez firmę na terenie kraju.

Wymagania:
● Prawo jazdy kat. CE.
● Doświadczenie na stanowisku kierowcy.
● Karta kierowcy.
● Uprawnienia do przewozu rzeczy.
● Mile widziane dodatkowe uprawnienia operatora pompy do betonu.
● Mile widziane dodatkowe uprawnienia operatora żurawi samojezdnych + HDS.
● Motywacja do pracy.

Oferujemy:
● Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat.
● Możliwość rozwoju i zdobycia dodatkowych uprawnień.

Dołącz pliki CV (.doc .docx .pdf)
Kariera

Proces rekrutacji w MELBUD S.A. jest prosty i przejrzysty. Wystarczy przesłać swoje CV na adres e-mail: kadry@melbud.pl lub skorzystać dostępnego formularza aplikacyjnego. Nasz zespół rozpatrzy zgłoszenia pod kątem naszych aktualnych potrzeb kadrowych. Jeśli Twoje CV spełni nasze wymagania, skontaktujemy się z Tobą i umówimy na rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie firmy.