stanowisko: KAPITAN lub STERNIK STATKU ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ

KAPITAN lub STERNIK STATKU ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ

Opis stanowiska pracy:
● kierowanie statkiem, nadzorowanie i wykonywanie wszelkich prac związanych z eksploatacją statku w zakresie przewozu pasażerów, ładunku, bezpieczeństwa i pracy załogi.
● przewóz materiałów i sprzętu budowlanego jednostką pływającą na wyznaczonym odcinku i dostarczenie do miejsca docelowego.
● codzienna obsługa serwisowo-techniczna powierzonej jednostki pływającej.
● nadzór nad poprawnością i branie udziału w załadunku, rozładunku oraz zabezpieczeniu przewożonego materiału i sprzętu.

Wymagania:
● uprawnienia kapitana statku żeglugi śródlądowej

Oferujemy:
● korzystne warunki zatrudnienia

Dołącz pliki CV (.doc .docx .pdf)
Kariera

Proces rekrutacji w MELBUD S.A. jest prosty i przejrzysty. Wystarczy przesłać swoje CV na adres e-mail: kadry@melbud.pl lub skorzystać dostępnego formularza aplikacyjnego. Nasz zespół rozpatrzy zgłoszenia pod kątem naszych aktualnych potrzeb kadrowych. Jeśli Twoje CV spełni nasze wymagania, skontaktujemy się z Tobą i umówimy na rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie firmy.