stanowisko: ELEKTRYK – AUTOMATYK

ELEKTRYK – AUTOMATYK

Opis stanowiska pracy:
● Obsługa budów w zakresie elektryki i elektroniki.
● Diagnozowanie usterek i dokonywanie napraw.
● Podłączanie urządzeń i zaplecza budów.
● Montaż rozdzielnic elektrycznych.
● Przeprowadzanie pomiarów.
● Praca według schematów i projektów elektrycznych.
● Miejsce pracy: Grudziądz oraz budowy prowadzone przez firmę na terenie kraju.

Wymagania:
● Uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1 kV.
● Mile widziane uprawnienia dozorowe SEP.
● Doświadczenie na podobnym stanowisku.
● Prawo jazdy kat. B.
● Umiejętność diagnozowania i usuwania awarii.
● Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi.

Dołącz pliki CV (.doc .docx .pdf)
Kariera

Proces rekrutacji w MELBUD S.A. jest prosty i przejrzysty. Wystarczy przesłać swoje CV na adres e-mail: kadry@melbud.pl lub skorzystać dostępnego formularza aplikacyjnego. Nasz zespół rozpatrzy zgłoszenia pod kątem naszych aktualnych potrzeb kadrowych. Jeśli Twoje CV spełni nasze wymagania, skontaktujemy się z Tobą i umówimy na rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie firmy.